Ponožte sa do úžasného chrumkavého podvodného sveta delfínov, mušlí a morskej modrej cukrovej posýpky. Zmes morského hluku je dokonalým spoločníkom pri pečení, ak uvažujete o ďalšej párty s morskou pannou, narodeninách delfínov alebo zahajovacej torte pre sezónu vonkajšieho bazéna. Okrem modrých mini delfínov a bielych, veľkých krehkých mušlí, veľa malých modrých konfiet dovádza v malých aj veľkých a veľa bubliniek vyrobených z bielych krehkých periel a nepareilov K tomu žiarivo modré mini chrumkavé guličky, veľké biele jemné čokoládové guličky a strieborné cukrové tyčinky.
Balenie obsahuje: 90 g
cukor, pšeničný škrob, glukóza, glukózový sirup, zemiakový škrob, slnečnicový olej, ryžová múka, rastlinný olej (kokosový), mliečna čokoláda [cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: Pšeničná krupica, stabilizátor: arabská guma; ryžový škrob, kukuričný škrob, farbivá: E131, E133, E141, E171, E174; E555; želatína (FISH), poťahová látka: šelak, E901,
| Alergény | lepok, mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 1756 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 419,6 kcal |
| Tuk | 5,2 g |
| - z toho nasýtených | 3 g |
| Sacharidy | 90,6 g |
| - z toho cukry | 79,6 g |
| Bielkoviny | 1,4 g |
| Soľ | 0,1 g |
Nemecko
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| More a pláž | |
| Zmes na zdobenie cukrom | |
| Cukrová zmes na zdobenie Super Sterusel | |
| Výrobca | Super Streusel |
| EAN | 4260658660476 |
| Kód produktu | 107901 |